Estetinis dantų plombavimas

Estetinė odontologija yra odontologijos sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama dantų, dantenų ir visos šypsenos išvaizdai gerinti. Ji apima įvairias odontologines procedūras, skirtas natūraliam jūsų šypsenos grožiui pagerinti.

Štai keletas dažniausiai taikomų estetinės odontologijos procedūrų.

Tai viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Jos metu specialiu geliu arba lazeriu nuo dantų pašalinamos dėmės ir spalvos pakitimai, todėl šypsena tampa ryškesnė ir patrauklesnė.

Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai plonos iš porceliano arba kompozitinės dervos pagamintos restauracijos, kurios dedamos ant priekinio dantų paviršiaus, siekiant pagerinti jų išvaizdą. Jos gali būti naudojamos dėmėms, skilimams, įtrūkimams ar dantų tarpams uždengti.

Dantų vainikėliai – dedami ant pažeistų ar susilpnėjusių dantų, siekiant atkurti jų formą, dydį ir tvirtumą. Jie gali būti pagaminti iš cirkonio oksido, keramikos arba metalo ir yra pritaikomi taip, kad atitiktų jūsų natūralių dantų spalvą ir formą.

Dantų implantai yra dirbtinės dantų šaknys, chirurginiu būdu įdedamos į žandikaulio kaulą, kad galėtų palaikyti dantų vainikėlį arba tiltą. Jie yra populiari galimybė pakeisti trūkstamus dantis, nes atrodo ir veikia taip pat kaip natūralūs dantys.

Ortodontija

Ortodontinis gydymas gali pagerinti dantų išvaizdą ir bendrą šypseną, ištiesindamas kreivus ar netaisyklingus dantis. Siekiant tiesesnės ir patrauklesnės šypsenos, gali būti naudojami tradiciniai breketai, skaidrūs koreguojantys aparatai ir kiti ortodontiniai prietaisai. Tiesūs dantys lemia ne tik gerą estetiką, bet taip pat užtikriną tinkamą dantų funkciją.

Estetinės odontologijos procedūros gali turėti didelę įtaką paciento pasitikėjimui savimi ir gyvenimo kokybei. Pagerinus šypsenos išvaizdą, pacientai gali jaustis labiau pasitikintys savimi socialinėse ir profesinėse situacijose, padidėja jų savivertė.

Svarbu pažymėti, kad nors estetinė odontologija daugiausia dėmesio skiria dantų išvaizdai, ji turi ir funkcinės naudos. Pavyzdžiui, dantų vainikėliai ir implantai gali atkurti pažeistų ar trūkstamų dantų funkciją, o ortodontinis gydymas pagerina dantų išsidėstymą ir sąkandį.

Jei jus domina estetinės odontologijos procedūros, svarbu pasitarti su kvalifikuotu ir patyrusiu odontologu. Jie gali įvertinti jūsų dantų sveikatą ir estetinius tikslus bei rekomenduoti geriausius gydymo būdus norimiems rezultatams pasiekti. Pasirinkę tinkamą gydymo planą ir įsipareigoję laikytis geros burnos higienos, galėsite džiaugtis gražia, sveika ir pasitikinčia šypsena daugelį metų.

Odontologijos Klinika - Švelni Odontologija - Odontologijos Paslaugos Kazlų Rūda

Patikėkite savo burnos higieną profesionalams – visos aukščiausios kokybės odontologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams Kazlų Rūdoje, odontologijos klinikoje „Dental clinic“, adresu Vasario 16-osios g. 1-1, Kazlų Rūda.

Skaitykite Kitus
Odontologijos Straipsnius

Scroll to Top