Dantų balinimas

Dantų balinimas yra kosmetinė dantų procedūra, kuri tampa vis populiaresnė tarp įvairaus amžiaus žmonių. Tai saugus ir veiksmingas būdas pašviesinti dantis ir pagerinti bendrą išvaizdą. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra dantų balinimas, kaip jis veikia ir kokios yra galimybės.

Dantų balinimas – tai procesas, kurio metu nuo dantų paviršiaus pašalinamos dėmės ir spalvos pokyčiai, taip pašviesinant dantų spalvą. Skiriami du pagrindiniai dantų balinimo būdai: dantų balinimas kabinete ir namuose.

Dantų balinimas kabinete

Tai procedūra, kurią odontologijos kabinete atlieka profesionalus odontologas. Jos metu naudojamas didelės koncentracijos balinamasis gelis, kuris tepamas tiesiai ant dantų. Tuomet gelis aktyvuojamas specialia šviesa, kuri padeda suardyti dantų dėmes ir spalvą. Dantų balinimas kabinete paprastai trunka apie valandą ir gali duoti puikių rezultatų.

Dantų balinimas namuose

Tai procesas, kurio metu naudojamas balinamasis gelis, tepamas ant dantų naudojant pagal užsakymą pagamintas kapas. Kapos dėvimos tam tikrą laiką, paprastai kelias valandas per dieną, keletą savaičių. Dantų balinimas namuose gali duoti panašius rezultatus kaip ir balinimas kabinete, tačiau paprastai rezultatų reikia laukti ilgiau

Kaip veikia dantų balinimas?

Dantų balinimas atliekamas naudojant balinamąją medžiagą, paprastai vandenilio peroksidą arba karbamido peroksidą, kuri suardo dantų paviršiuje esančias dėmes ir spalvos pokyčius. Balinimo priemonė prasiskverbia į danties emalį ir suardo dėmių susidarymą lemiančias molekulines jungtis. Dėl to dantys tampa baltesni.

Ar dantų balinimas yra saugus?

Dantų balinimas paprastai yra saugus, jei jį atlieka profesionalus odontologas. Tačiau yra tam tikra su dantų balinimu susijusi rizika, įskaitant dantų jautrumą ir dantenų dirginimą. Šią riziką galima sumažinti laikantis odontologo pateiktų nurodymų ir naudojant sertifikuotą produktą.

Apibendrinant galima teigti, kad dantų balinimas yra saugus ir veiksmingas būdas pagerinti savo šypsenos išvaizdą. Yra keletas galimybių, įskaitant balinimą kabinete ir namuose. Nors su dantų balinimu susijusi tam tikra rizika, ją galima sumažinti pasirinkus kvalifikuotą odontologą arba naudojant sertifikuotą produktą. Jei svarstote apie dantų balinimą, pasitarkite su savo odontologu, kad pasirinktumėte, kuris variantas jums tinkamiausias.

Odontologijos Klinika - Odontologijos Paslaugos Kazlų Rūda

Patikėkite savo burnos higieną profesionalams – visos aukščiausios kokybės odontologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams Kazlų Rūdoje, odontologijos klinikoje „Dental clinic“, adresu Vasario 16-osios g. 1-1, Kazlų Rūda.

Skaitykite Kitus
Odontologijos Straipsnius

Scroll to Top